Перейти к содержимому


Фотография

Акціонери п'ятого за розміром активів Райффайзен Банку "Аваль" ведуть переговори про його продаж.


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Nookie

Nookie

    with da cookie

  • Пользователи
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5385 сообщений
906
авторитетная личность

Отправлено 14 October 2013 - 09:04

Установу оцінили у $500-800 млн

Акціонери п'ятого за розміром активів Райффайзен Банку "Аваль" ведуть переговори про його продаж.

Изображение

Про це повідомили чотири джерела - два інвестбанкіра, глава банку з групи найбільших і топ-менеджер одного великого клієнта Райффайзен Банку "Аваль", повідомляє Forbes

У прес-службі Raiffeisen Bank International AG, якій належить 96,4% акцій "Аваля", запевняють у протилежному.

"Це тривіальний слух з метою дестабілізації українського банківського ринку, який може бути пов'язаний з недавніми звітами про намір групи UniCredit продати Укрсоцбанк. Немає планів з продажу українського банку", - заявляє глава з маркетингу RBI Міхаель Пальцер.

Голова правління Райффайзен Банку "Аваль" Володимир Лавренчук сказав, що йому про переговори нічого не відомо. Проте два співрозмовника повідомили, що в "Авалі" проводять (або проводили раніше) due diligence два потенційні покупці. Одна з них - російська "Альфа Груп".

"Альфа" зробила свою пропозицію, яку поки не акцептували у Відні. Вони будуть обговорювати її на цьому тижні", - зазначає інвестбанкір, знайомий з перебігом переговорів.

Ще один претендент - "Дельта Банк" Миколи Лагуна. Лагун підтвердив свій інтерес до "Авалю". За його оцінкою, банк може бути проданий за один капітал з невеликим дисконтом.

Тим часом представник одного з потенційних покупців, що попросив не називати його, каже, що вони оцінили "Аваль" в $500-800 млн (залежно від умов угоди), пише видання. За словами інвестбанкіра, знайомого з перебігом переговорів, більш високі шанси на покупку "Авалю" - у "Альфа Груп".

"RBI хоче позбутися "від України", тому вони якийсь компроміс знайдуть. У цьому випадку фактор того, що "Дельта" - нехай і великий консолідатор, але не частина великої групи, яка може дозволити собі викласти всю суму одномоментно, буде дуже значущим. Для штаб-квартири RBI прийняти ризик розрахунків з "Дельтою" в розстрочку буде дуже складно. "Альфа" ж зможе це зробити одномоментно", - пояснює він.

Як пише видання, операція з продажу Райффайзен Банку "Аваль" може стати однією з найбільших за останні кілька років.

Додамо, що зараз на різній стадії тривають переговори про продаж декількох українських банків з іноземним капіталом, у тому числі Platinum Bank, Укрсоцбанк і Марфін Банк.

  • 0


Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей